ar tikrai

Ar tikrai būtinas automobilis?

Ar tikrai būtinas automobilis?

Pirmoje šio teksto dalyje jau aptarėme ne vieną pranašumą, kurį turi gyvenimas be automobilio. Tačiau toks sprendimas į jūsų gyvenimą atneš ir dar daugiau puikių privalumų. Apie juos – jau netrukus.

Taupomas laikas

Įprasta manyti, kad automobilis padeda sutaupyti laiko. Vis dėlto, tokia nuomonė yra teisinga tik iš dalies: iš tiesų, šia transporto priemone galime įveikti greičiau tam tikrus atstumus, tačiau yra ir kita pusė. Verta pabrėžti, kad automobilio priežiūra, jai skirtų priemonių bei paslaugų,  pavyzdžiui, pigiausias automobilio draudimas internetu paieška pareikalaus labai daug laiko.

Saugoma gamta ir sveikata

Dar vienas gyvenimo be automobilio privalumas yra tas, jog  dėl šio sprendimo yra saugoma gamta. Kaip žinia, užterštas oras yra viena opiausių problemų, su kuria, deja, nesėkmingai bent jau šiuo metu kovoja visų valstybių didmiesčiai. Vienas svarbiausių elementų, dėl kurio šiandien oro tarša yra labai didelė – automobiliai. Ar tikrai? Kuo mažesnį jų kiekis išriedės į  gatves, tuo mažiau užterštu oru galėsime kvėpuoti. Nesunku pastebėti, kad būtent šis akcentas yra ypač glaudžiai susijęs ir su mūsų visų sveikata – mažiau užterštas oras sukuria palankias sąlygas gerai sveikatai.

Išvengiate kamščių

Jei paklausite vairuojančių žmonių, kas juos labiausiai erzina kelionių metu, didžioji dalis iš jų pateiks vieną ir tą patį atsakymą. Tai – kamščiai, o stovėjimas juose tampa ne tik tikrų tikriausiu kantrybės išbandymu, bet ir ryte ryja  jūsų brangų laiką.

Turite daugiau galimybių bendrauti

Atsisakius individualių kelionių nuosavu automobiliu, tenka rinktis kitus keliavimo būdus: kelionę viešuoju transportu ar kooperuotis su kitais vairuotojais. Visai nesvarbu, kurį iš šių variantų pasirinksite, bet kuriuo atveju turėsite daug puikių galimybių užmegzti daug naujų pažinčių bei pabendrauti.

Taip pat skaitykite:

Taigi, jau sužinojote visas priežastis, dėl kurių – tiesiog neverta turėti automobilio. Būtent toks pasirinkimas jūsų gyvenimą gali įnešti išskirtinius pokyčius, kurie yra labai naudingi. Maža to, būtina pastebėti dar ir tai, jog šiandien gyvenimą be automobilio renkasi vis daugiau ir daugiau jaunų žmonių ir toks gyvenimo būdas sparčiai populiarėja vis didesnėje dalyje Europos. Galima daryti išvadą, kad gyvenimas be automobilio, yra sveikesnis, patogesnis, ekologiškesnis, tausoja mūsų gamtą bei piniginės turinį, suteikia daugiau naujų spalvų ar net iš esmės gali pasikeisti iki tol propaguotą gyvenimo būdą.

Ieškantiems pigiausio naudinga žinoti, kad jį visada galima atrasti draudžiantis internetu. Drauskitės ir būkite saugūs!

About the author