Kaip išsirinkti padangas – Ekspertai pataria

Kaip išsirinkti padangas. Vienas didžiausių iššūkių išsirinkti tinkamas sezonines padangas, neišleidžiant daug pinigų. Rinkoje pasiūla yra išties labai didelė, tad kaip nepasimesti pasiūlymų gausybėje ir tuo pačiu atrasti tinkamiausią variantą. Tad siūlome pasinaudoti padangų ekspertų rekomendacijomis, tikimės, jog jos bus naudingos. Padangos bus pasirinktos tinkamiausios Jums.

Kaip išsirinkti padangas

Kaip išsirinkti padangas

 Priklausomai nuo sezoniškumo, jums reikėtų pagalvoti apie kelis padangų komplektus, skirtus važinėti vasarą ir žiemą. Universalios padangos tikrai neturi tokių savybių, kurios yra būdingos konkrečios rūšies sezoninėms padangoms, pavyzdžiui automobilis nebus toks manevringas slidžiame ar šlapiame kelyje. Kasmet dauguma padangų gamintojų atlieka daugybę bandymų, kurioje yra išbandomos sezoninės ir universalios padangos, ir pateikiamos palyginimų lentelės, kur galima labai aiškiai pamatyti esminius skirtumus, važiuojant skirtinga kelio danga, atliekant įvairius vairavimo manevrus, pvz. padidinant greitį, staiga stabdant, lenkiant kitus automobilius ar įveikiant sudėtingus posūkius bei imituojant šoninį slydimą.

Vairavimui ekstremaliomis sąlygomis

 Vairuojant ekstremaliomis sąlygomis, patariama rinktis spygliuotas padangas, tačiau Lietuvoje jos yra sutinkamos pakankamai retai, nes jomis patogiau važiuoti užmiestyje, bekele arba tikrai atšiauriomis oro sąlygomis, apledėjusia kelio danga. Reiktų paminėti ir tą faktą, kad daugumoje užsienio šalių šio tipo padangos yra uždraustos, nes gadina kelių dangą.

Naudinga pasidomėti:

 Ieškantiems kokybiškų padangų, rekomenduojame pasidairyti elektroninės parduotuvės Beepunkt.lt asortimente, kur rasite puikų populiariausių padangų gamintojų gaminių pasirinkimą patraukliomis kainomis.

Svarbios specialistų rekomendacijos

Verta atkreipti dėmesį ir nepriklausomų padangų ekspertų rekomendacijas, nes jie patys dalyvauja įvairiuose bandymuose ir išrenka tinkamiausias padangas, tinkamas konkrečiai kelio dangai. Dažnai jos tampa ir metų gaminiu bei gauna įvairius apdovanojimus tam tikrose kategorijose. Pavyzdžiui vienas iš tokių ekspertų pavyzdžių, galėtų būti Jungtinės Karalystės žurnalo Auto Express ekspertų bandymai, kurių dėka yra renkamos geriausios sezoninės – žieminės ar vasarinės padangos. Yra vertinami tokių gamintojų kaip Goodyear, Continental, Michelin ar kitų  padangų gamintojų gaminiai ir atliekama jų techninių charakteristikų ir specifikacijų lyginamoji lentelė, pagal kurią automobilių vairuotojai gali lengvai orientuotis, rinkdamiesi jiems tinkamą variantą, tiek pagal dydį, tiek pagal klasę, tiek pagal prekinį ženklą ar kainos rėžius.

SEO straipsniu talpinimas

About the author