kokie kriterijai

Kokie kriterijai verčia pasirinkti portalą

Kokie kriterijai verčia pasirinkti portalą

Pirmoje šio teksto dalyje paminėjome ne vieną kriterijų, į kurį turėtumėte atkreipti savo dėmesį tuo atveju, jei norite pasirinkti patį tinkamiausią skelbimų portalą. Kadangi nemokami skelbimai Lietuvoje šiandien yra labai populiarūs, nesunku pastebėti, kad  skelbimų portalai sudaro labai didelę pasiūlą. Taigi, kokie kriterijai, tokie kaip galimybė nemokamai talpinti skelbimą, pratęsti jo galiojimo laiką  yra labai svarbūs, tačiau tikrai – ne vieninteliai. Taigi, pats metas susipažinti ir su kitais kriterijais, kurie  padės  suprasti, kuris skelbimų portalas yra pats geriausias pasirinkimas.

Vos vienas mygtuko paspaudimas ir informacija  apie skelbimą atsiduria jūsų paskyroje

Kalbant apie naudingus ir nenaudingus sprendimus skelbimų autoriams, būtina įvardinti ir dar vieną kriterijų: ar žinote, jog kai kurie skelbimų portalai Lietuvoje suteikia galimybę vos vienu mygtuko paspaudimu pranešti, kad patalpinote skelbimą. Vis dėlto, ne visi skelbimų portalai suteikia tokią galimybę, todėl, jei norite, kad apie tai, jog patalpinote skelbimą akimirksniu sužinotų jūsų draugai ir kolegos, rinkitės tokį skelbimų portalą, kuris gali pasiūlyti šiam veiksmui atlikti reikalingą funkciją.

Ar skelbimų portalas siūlo skelbimo šabloną?

Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad paruošti skelbimą yra labai lengva. Iš tiesų – ši užduotis nėra jau tokia ir lengva, ypač tuo atveju, jei norite paruošti aukštos kokybės skelbimą. Tam tikrų sunkumų gali kilti ir tuo atveju, jei skelbimą ruošite pirmą kartą savo gyvenime. Tačiau tokią užduotį įveikti bus gerokai lengviau tuo atveju, jei atkreipsite dėmesį į tai, jog kai kurie skelbimų portalai siūlo tam tikrus šablonus. Toks šablonas taps puikiai pagalbine priemone ruošiant skelbimą.

Ar galite patalpinti nuotrauką?

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną kriterijų, kuris yra ypač aktualus tiems žmonėms, kurie planuoja ką nors parduoti arba nori padovanoti: tokį tikslą pasieksite kur kas greičiau, jei patalpinsite ne tik skelbimo tekstą, bet ir pateiksite bent kelias aukštos kokybės nuotraukas. Vis dėlto, dera pastebėti, kad tikrai ne visi skelbimų portalai Lietuvoje suteikia galimybę talpinti nuotraukas. Taigi, jei turite tikslą pateikti nuotraukas, iš anksto atkreipkite dėmesį į tai, ar pasirinktas skelbimų portalas suteiks tokią galimybę.

Taigi, dabar jau žinote visus kriterijus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis skelbimų portalą. Belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei žinote, jog artimiausiu metu jums teks įveikti būtent tokią užduotį, t.y., nuspręsti, į kokį skelbimų  portalą talpinti skelbimą,  deramai įvertinę išvardintus kriterijus, tikrai neprašausite pro šalį.

Taip pat skaitykite:

About the author