mergvakariams ir bernvakariams

Mergvakariams ir bernvakariams

Mergvakariams ir bernvakariams

Kai kurie apie planuojamą vakarėlį sužino prieš kelias savaites, kiti, prieš kelias dienas. Planuojant išvykas reikia ir mikroautobuso, gal išsinuomoti?

Mergvakariai

Argi ne smagu sužinoti, kad tavo geriausiai draugei pasipiršo ir greitai ji taps nebe laisva? Džiaugtis dėl savo draugių laimės nėra blogai, todėl tikros draugės, tokiais atvejais, organizuoja smagius vakarėlius, kurių pavadinimas – mergvakaris. Kas vyksta tokio vakarėlio metu. suprantama, alkoholis liejasi laisvai, bet ne viskas taip blogai kaip galima pagalvoti perskaičius tokią frazę. Merginų alkoholio suvartojimas per mergvakarį nėra didelis, net ir tada, kai jo išpilstoma itin daug. Merginoms svarbesnės įvairios atrakcijos, užduotys būsimai jaunajai ir žinoma – didelė dozė geros nuotaikos. Na o kaip vakarėlis be įvairių vietų aplankymo, todėl planų įgyvendinimui, merginų grupės nuomojasi mikroautobusus. Tokiu būdu vakarėlio organizatorės suplanuoja kur kas daugiau atrakcijų, nei sėdėti kuriam nors „kabake”, merginoms nori laisvės. Būtent laisvę judėjimui ir suteikia mikroautobusu nuoma. Tad, jei organizuojate mergvakarius, pasinaudokite galimybe išsinuomoti mikriuką pigiau.

Bernvakariai

Vaikinų vakarėliuose kitaip nei pas merginas. Suprantama, kad bernvakarių programos yra skirtingos, jos priklauso nuo organizatorių. Jei vaikinų susirenka pakankamai daug, apie 10-15, tokiai grupelei smagu išsinuomoti „party busą”. Kam, paklausite? Tokio autobuso viduje yra bariukas, kuriame galima susidėti visus turimus gėrimus ir jį naudoti patogiai, nesiknisant po maišelius, kurie sustumti po sėdynėmis. Patogu gi, taip? Kitas patogumas, kurį galima paminėti yra tai, kad dažname tokių autobusų viduryje yra padaryta lyg aikštelė, kurios viduryje yra kas!? Spėkite? Taip, jei kas iš vaikinų jau yra dalyvavę panašaus autobuso viduje vakarėlio metu žino ir patvirtins. Toje aikštelėje yra sumontuotas vertikalus strypas, ant kurio, dažniausiai sukasi merginos. Nors, patirtis gali būti ir kitokia, nes bernvakarių metu dažnai ant stulpo pasisukinėti mėgsta ir vyrukai. Taigi, jei planuojate bernvakarį, mikroautobuso nuoma ar didesnio busiko nuoma tinka įvairių sumanymų įgyvendinimui.

Vestuvėms

Kai mergvakaris ir bernvakaris pasibaigia, visos mintys sutelkiamos vestuvių planavimui. Žinoma, daug detalių jau yra apgalvota, bet esant jų gausybei, visi planai tikrinami, planuojami, organizuojami ir dar kartą pertikrinami. Vienas iš pagrindinių klausimų vestuvėse yra svečių priėmimas ir jų pervežimas į vestuvių vietas. Gerai, jei į vestuves svečias atvyksta savo automobiliu, bet ką daryti, jei dauguma svečių praneša, kad atvyks be transporto? Šio klausimo sprendimui yra labai geras pasiūlymas, tai susisiekimo klausimo sprendimo pagalbininkė mikroautobusu nuoma vestuvems Vilniuje . Jei svarstote galimybę išsinuomoti vieną ar kelis mikroautobusus vestuvių svečių pervežimui, tokia idėja yra geriausias pasirinkimas, kurį tik galima rasti.

Mikroautobusų nuoma

Tai paslauga, kuri gelbėja bet kuriuo gyvenimo atveju, kai prireikia transportuoti ar pervežti didesnį skaičių žmonių ar tai būtų klausimas mergvakariams ir bernvakariams, šventės paminėjimas ar verslo partnerių, ar delegacijų pasitikimas oro uostuose. Išnaudokite galimybes praktiškai.

Taip pat skaitykite:

About the author