Padės

Padės internetas ar brokeris

Padės internetas ar brokeris

KASKO draudimas internetu ar salone: kas geriau?

KASKO draudimas yra puiki priemonė, galinti padėti atlyginti tuos nuostolius, kuriuos patirtumėte tuo atveju, jei jūsų automobilis būtų pavogtas, apgadintas dėl stichinės nelaimės ar kitų veiksnių. Vis dėlto, norintys apsidrausti šios rūšies draudimu, netruks pastebėti, jog galimi du pasirinkimai: KASKO draudimas atvykus į saloną ir KASKO draudimas internetu.

Kaip žinoti, kuris pasirinkimas yra geresnis? Apie tai kalbėsime jau netrukus – pristatysime kiekvieno pasirinkimo privalumus bei trūkumus, o jūs, susipažinę s šia svarbia informacija, turėsite puikią galimybę nuspręsti, kuris variantas yra tinkamesnis jūsų atžvilgiu.

KASKO draudimas salone

Taigi, kokie privalumai bei trūkumai jūsų laukia tuo atžvilgiu, jei nuspręsite pasirinkti būtent šį variantą? Privalumai: tai yra puikus pasirinkimas visiems tiems žmonėms, kurie esamu momentu neturi galimybės pasinaudoti internetu, be to, toks pasirinkimas tiks visiems, kurie prieš apsidrausdami šios rūšies draudimu nori gauti atsakymus į tam tikrus klausimus. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad šis pasirinkimas turi ir tam tikrų trūkumų, kurie gali jus šiek tiek nuliūdinti: visų pirma, turėsite savo dienotvarkę priderinti prie salono darbo laiko; antra – vykti į susitikimą, tokiu būdu žinodami, kad šis procesas pareikalaus bent kelių  valandų jūsų brangaus laiko. Siekiant kaip įmanoma sumažinti laiko sąnaudas, reikėtų iš anksto susitarti dėl vizito laiko.

KASKO  draudimas internetu

Na, o dabar – pats metas pakalbėti apie tai, kokie privalumai ir trūkumai jūsų laukia kitu atveju – tuo atveju, jei  jus domina KASKO draudimas internetu gaukite geriausią pasiūlymą. Privalumų sąrašas yra iš tiesų įspūdingas: visų pirma, šis pasirinkimas suteikia jums puikią progą apdrausti savo automobilį šios rūšies draudimu net neišėjus iš savo namų; antra – tokiu būdu jūs taupote savo laiką ir išvengiate monotoniškos kelionės į draudimo saloną; o trečia – jums nereikės savo dienotvarkės derinti prie salono darbo laiko. Vis dėlto, vienas trūkumas taip pat yra: visą draudimo procesą turite atitikti savarankiškai.

Kaip matyti, norintys apdrausti savo automobilį KASKO draudimu, turi du puikius pasirinkimus. Ir vienas, ir kitas variantas yra geras, skirtumas tarp jų yra tik tas, kad jie turi skirtingus privalumus bei trūkumus. Tačiau tai – puiki žinia būsimam klientui: jei niekaip negalite nuspręsti, ką pasirinkti (draudimą internetu ar draudimą salone), atidžiai pažvelkite į šių pasirinkimų pliusus bei minusus ir tai Jums padės. Įvertinkite, kas svarbiausia ir atsakymas ateis savaime.

Taip pat skaitykite:

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *