Paslaugos teikėjai. SEO optimizavimo kriterijai

SEO optimizavimo paslaugos teikėjai šiandien sudaro labai didelė pasirinkimą, tad, nieko keista, kad šios rinkos žaidėjus galime skirstyti pagal įvairius kriterijus. Būtent su tuo ir kviečiame jus susipažinti – galbūt bus lengviau nuspręsti, ką pasirinkti.

Paslaugos teikėjai

paslaugos teikėjai

Iš karto apibrėžiantys nuo ko priklauso SEO optimizavimo kaina ir to nedarantys

SEO optimizavimo kaina visuomet svarbi. Kaip matyti, ją verta prisiminti ir tuo atveju, kai kalbame pagal kokius kriterijus galima suskirstyti šios paslaugos teikėjus. Taigi, verta akcentuoti, kad vieni šios paslaugos teikėjai iš anksto jus informuos apie tai, nuo ko priklauso SEO optimizavimo kaina ir kainuos visas projektas, tuo tarpu kiti – gali pateikti tik apytikslę informaciją, o tikslią kainą sužinosite tik projektui pasibaigus.

Vieniems tai – pagrindinė veikla, kitiems – ne

Dar vienas kriterijus, pagal kurį taip pat galime skirstyti šių paslaugų teikėjus, yra tai, kad SEO optimizavimas yra pagrindinė veikla. Verta pastebėt, kad tik maždaug pusė šios paslaugos teikėjų gali apie save,  kad jiems tai ir yra pagrindinė veikla, tuo tarpu likusieji savo laiką bei energiją skiria ir kitoms veiklos, pavyzdžiui, dizainui.

Taiko valandinius įkainius arba išskiria konkrečias paslaugų kainas

Verta pakalbėti ir apie tai, kad vieni šios paslaugos teikėjai yra linkę taikyti valandinius įkainius, tuo tarpu kiti – renkasi kitą kelią: įvardija konkrečias paslaugų kainas. Tiesa, reikia pastebėti, kad neretai nemaža dalis žmonių niekaip negali apsispręsti, kuris iš šių dviejų variantų galėtų būti geresnis. Tačiau svarbiausia, jog tikslaus atsakymo nėra – viskas priklauso nuo konkrečios situacijos.

Teikia ne tik paslaugas, bet dalijasi savo žiniomis

Sakoma, kad geriausias variantas – ne tik vykdyti kokią nors veiklą, bet ir kitus mokyti paslapčių, kaip tai padaryti. Taigi, būtent šis posakis tinka ir tuo atveju, kai kalbame apie SEO optimizavimo specialistus: vieni tik vykdo šią veiklą, o kiti savo žiniomis vykdo ir su kitais. Pasidomėkite: klausimai ir atsakymai.

Sudaro galimybę pirkti paslaugas išsimokėtinai

Kai kurių šios paslaugos teikėjai sudaro galimybę pirkti paslaugas išsimokėtinai.

Taigi, SEO paslaugų teikėjus galime skirstyti pagal įvairius kriterijus. Tad svarbiausia iš pradžių įvardinti, kokios galimybės jus domina labiausiai (galbūt, aktualus yra ne tik SEO optimizavimas bet ir norite įgyti žinių; galbūt norite iš karto sužinoti visą projekto kainą ir pan.) ir tik po to pradėkite jūsų keliamus lūkesčius atitinkančio paslaugų teikėjo paieškas.

About the author