Privalumai ir nauda verslui – Led reklama ir šviesdėžės

Privalumai ir nauda verslui. Led reklama ir šviesdėžės – tai vienos iš išorinės reklamos priemonių, kurios žavi vartotojus dėl savo unikalių formų, dizaino ir apšvietimo galimybių. Tiek led reklamai, tiek šviesdėžėms dažniausiai yra naudojami šviesos diodai, kad būtų sukurta pastovi, tolygi šviesa, kuri išryškintų Jūsų reklamą. Jei planuojate rinktis led reklamą ar šviesdėžes kaip reklamos priemonę savo įmonei, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kurie padėtų Jums maksimaliai išnaudoti tamsų paros metą.

Privalumai ir nauda verslui

Privalumai ir nauda verslui

Svarbiausia išlaikyti spalvų kontrastą. Jei norite, kad šviesdėžės fone dominuotų tamsios spalvos: tamsiai mėlyna, juoda, violetinė ar tamsiai žalia spalva,  tokiu atveju, rekomenduojama užrašą daryti šviesiomis spalvomis kad šviedėžė būtų gerai matoma tamsiu paros metu. Ar atkreipėte dėmesį, kad mėlynos spalvos led reklama naktį būna sunkiai įžiūrima? Reklamos kraštai tarsi susilieja? Taip yra todėl, kad mėlyną šviesą sunkiai atpažįsta mūsų akies tinklainė. Tokius dalykus puikiai žino reklamos gamybos specialistai. Esant poreikiui jie gali jus supažindinti su tokio pobūdžio informacija, skirti rekomendacijas, ir paaiškinti kokį rezultatą galite gauti pasirinkę tam tikras spalvas. Šviesos intensyvumą ir kitus aspektus taip pat galima koreguoti   atsižvelgus į jūsų poreikius ir lūkesčius.

Naudinga pasidomėti:

Kokia nauda teikiama verslams

Kokio tipo šviesdėžių galime pasiūlyti? Šviesdėžės gali būti nuo paprastų stačiakampių ir apskritų iki nestandartinių, asimetriškų formų. Galime atkartoti Jūsų įmonės logotipo kontūrą. Šviesdėžės taip pat gali būti dvipusės konsolės, tripusės ir net keturpusės. Kokia nauda verslui? Tai ne tik vizualiai efektyvus, bet ir ypač ekonomiškas reklamos būdas. Statistika tokia – jei gamyboje naudojami šviesos diodai, tai jūsų šviesdėžės apšvietimui yra suteikiama 30000-50000 valandų veikimo garantiją t.y. apytiksliai 3.4- 5.7 metai. (Jei apšvietimas naudojama 24h per parą). Argi neįspūdinga? Šviesos diodai lyginant su kitais šviesos šaltiniais tarkime neoninėmis tūbelėmis yra 4-5 kartus ekonomiškesni. Taigi, pasirinkę šią vizualinę reklamos priemonę ne tik išryškinsite savo reklaminę iškabą, bet ir būsite užtikrinti ilgu tarnavimo laikotarpiu.

Pagrindiniai led reklamos ir šviesdėžių privalumai, kuriuos išskiria verslininkai

Būdų reklamuoti savo įmonę yra gausu, bet kuris būdas vis dėlto pasiteisina labiausiai? Apklausus dalį vartotojų išsiaiškinome, kad nėra vienos “auksinės” reklamos priemonės. Esmė yra reklamos gaminių visuma ir kaip kokybiškai jie yra pateikiami. Jei kalbėtume apie led reklamą ir šviesdėžes vartotojai išskyrė šiuos pagrindinius  jų privalumus:

  • ekonomiškumas;
  • estetiškumas;
  • geras kainos ir kokybės santykis;
  • platus pasirinkimas.

Verta paminėti, kad šviesdėžės puikiai tinka ir vidaus reklamai. Kadangi šviesdėžės reprezentuoja jūsų įmonės prekinį ženklą, todėl jei jūsų biure būtų sumontuota šviesdėžė pagal įmonės logotipą, ji puikiai papuoštų verslo centrą ir praneštų, kad klientai atėjo ten kur reikia.

Led reklamos ir šviesdėžių privalumai verslui akivaizdūs. Remiantis praktika ir kitų klientų įžvalgomis galime drąsiai rekomenduoti išmėginti šias reklamos gamybos priemones.

TELEFONO NUMERIAI

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Straipsniu talpinimas

About the author