SEO AUDITAS

SEO konsultavimas ir auditas 

Neretai verslininkai susiduria su tam tikrų paslaugų įmantriomis frazėmis, pavyzdžiui, kad ir šiuo atveju, SEO auditas ar konsultavimas neiškart leidžia suprasti apie ką kalbama.

SEO auditas yra ne tik tam tikrų raktažodžių parinkimas pagal Jūsų teikiamų paslaugų specifiką, bet dar ir Jūsų internetinio puslapio apžiūra, patikrinimas ar tinkamai paruoštas optimizacijai, nes nuo pačios svetainės priklauso laikas ir kokybė, per kokį bus atliktos paslaugos. Todėl aukščiausios kokybės garantijų įgyvendinimui ir yra reikalingas SEO auditas, kitaip dar vadinamas kaip SEO analizė. Lietuviai yra gabūs, todėl iš vienos ir tos pačios paslaugos yra išplaukusios net kelios frazės, kurių paaiškinimą traktuoja skirtingai, nors veiksmai bus atliekami tie patys.

Pasiūlymas dėl SEO

Atliekamas, jau minėtas auditas ar analizė, kaip Jums patogiau, gali įeiti ir į konsultavimo paslaugas. Vieni specialistai nesismulkina taip, jog apmokestina kiekvieną savo piršto pajudinimą. Kiti specialistai, prieš pateikdami pasiūlymą dėl Seo paslaugos atlikimo, auditą atlieka nemokamai, išanalizuoja internetinio puslapio trūkumus, pateikia juos klientams ir pasiūlo kainą, už kurią sustyguos visą SEO modulį nuo A iki Z. Tad, ieškantiems konsultacijos, vieniems jos gali kainuoti pinigų, o kietiems kainuos tik pasiūlymą.

Taip pat skaitykite:

Bet nereikėtų piktnaudžiauti specialistų paslaugomis ir galvoti, kad nemokamai pateikus raktažodžių sąrašą ar krūvą patarimų, juos patys galėsite panaudoti praktikoje. Atminkite, tik specialistai gali kokybiškai atlikti paslaugas, todėl nemokamas Jūsų Seo konsultavimas ir puslapio auditas dar negarantuoja jo kokybiško optimizavimo!

Naudinga žinoti ir straipsnių talpinimo kainas.