SEO straipsnių talpinimas

MĖGĖJAMS
Rekomenduojama naujai sukurtų internetinių puslapių stiprinimui internetinėje paieškoje

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 10 EUR + PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 9 EUR + PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 7,5 EUR + PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 5 EUR + PVM.

PAŽENGUSIEMS
Rekomenduojama internetiniams puslapiams, kurie jau suindeksuoti ir turi didesnį autoritetą internetinėje paieškoje, nei nulinis.

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 15 EUR + PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 13 EUR + PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 11 EUR + PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 8 EUR + PVM.

PROFESIONALAMS
Rekomenduojama aukštą PR ir autoritetą internetinėje erdvėje turintiems internetiniams puslapiams.

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 18 EUR + PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 16 EUR + PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 14 EUR + PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 10 EUR + PVM.

SEO straipsnių talpinimas

Interneto svarba per pastaruosius penkerius metus taip išaugo, kad daugeliui sunku net įsivaizduoti savo dieną be jo. Tai ne tik darbas, bet ir laisvalaikis. Tik pagalvokite apie reklamą internete, juk ten tiek daug lankytojų. Šiuo metu populiarus SEO straipsniu talpinimas. Ar žinote, kaip ši paslauga susijusi su reklama?

Tik pagalvokite, kiek daug reklamos rūšių žinote. Tai ne tik televizijoje rodoma reklama, bet ir radijo laidoje skelbiama informacija raginanti įsigyti tam tikras prekes. Taip pat laikraščiai, žurnalai, reklamos stendai. Neverta pamiršti ir skrajučių bei lankstinukų. Vieną reklamos rūšį mes praleidome. Tai interneto reklama. Dabar populiaru skaityti naujienas specialiose interneto svetainėse, naudotis elektroninio pašto privalumais ar bendrauti su draugais socialiniuose tinkluose. Visur galima pamatyti reklamas. Tai taip vadinama tiesioginė reklama, kuri suprantama tiesiogiai.

Yra dar viena reklamos rūšis, kuri atrodo tarsi užslėpta. Tai seo straipsniai. Jie skirti netiesioginiu būdu pritraukti daugiau lankytojų ir pakilti paieškos sistemos reitinguose. Kartu su šia paslauga reikalingas ir SEO straipsniu talpinimas, juk, jeigu bus parašytas tekstas, tačiau jo niekas taip ir nepamatys, tai iš jo naudos nebus. Kiekvienas turintis interneto svetainę nori, kad lankytojų srautai tik didėtų, tačiau šiuo metu yra didelė konkurencija ir darosi vis sunkiau tai padaryti. SEO straipsniu talpinimas sukuria atgalinę nuorodą, kuri stiprina pasirinktus raktinius žodžius paieškos sistemose.

Tikriausiai paklausite, kaip patalpinus straipsnį bus pritraukiami lankytojai į jūsų tinklapį? Atsakymas paprastas. Tinkamai parašytas seo straipsnis ir patalpintas į specialų katalogą taps matomas interneto erdvėje. Paieškos sistemos svarba čia yra didžiulė. Pavyzdžiui, Google paieškos robotukai pagal raktinius žodžius suras jūsų straipsnį ir nuorodą į jūsų svetainę, kuri kils paieškos sistemos reitinguose. Tuomet paprastam interneto vartotojui ieškant informacijos apie tokias paslaugas, kurias teikiate ir jūs bus pasiūlyta apsilankyti jūsų svetainėje. Žinoma, tas pasiūlymas nebus tiesioginis. Įvedus į Google raktinius žodžius, pavyzdžiui, seo paslaugos, bus pateikti galimi informacijos pasiūlymai. Jeigu jūsų interneto svetainė pagal tuos raktažodžius atsidurs pirmaujančiose pozicijose, tai pas jus apsilankys daugiau lankytojų, kurie galbūt užsakys šias paslaugas.

Taip pat skaitykite:

Svarbu žinoti, kad tik kokybiški seo straipsniai gali atnešti naudos. Tai reiškia, kad jie turi būti įdomūs, unikalūs ir parašyti ne tik paieškos sistemai, bet ir skaitytojui. Taip pat svarbu ir kur jie bus talpinami. Visos paslaugos yra tam tikros kategorijos. Dėl šios priežasties svarbu talpinti seo straipsnius tik į specialius katalogus. Priešingu atveju naudos bus nedaug.

Straipsniu talpinimas