Vandens filtrai namui – kokybė ir garantijos

Vandens filtrai namui yra įrankis, gerinantis į namus tiekiamo vandens kokybę. Naujai statomiems ar sistemas atnaujintiems namams nėra garantijų dėl vandens šaltinio ir iš jo imamo vandens kokybės. Tokioje situacijoje, geriausias sprendimas yra vandens filtrai namui pagal paskirtį ir žinoma, našumą gyventojams.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Greičiausiai, kad kiekvienas vartotojas, kuris baigė ar lanko mokyklą žino, kad jų organizmą sudaro apie 70 procentų vandens. Artėjant karštoms vasaros dienoms teks dažniau palaikyti vandens balansą. Kokybiškas vanduo garantuoja ne tik energingumą, bet ir geresnę savijautą. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt yra kokybės garantas kiekvienam. Nors daugelio namuose puikuojasi Brita filtrai, jų našumas tenkina ne visus vartotojus name. Brita vandens filtrai įtinka ne visiems dėl išfiltruojamo vandens kiekio, todėl kai kurie renkasi galingesnius, tiesiogiai prie vandens sistemos montuojamus filtrus.

Pureaquafilter.lt siūlomos filtravimo sistemos

Vartotojams, kuriems neįtinka Brita filtrai našumu yra itin kokybiška alternatyva bei našus pasiūlymas. Pureaquafilter.lt specialistai, atlikę vandens tyrimą ar gavę iš užsakovų jau atliktos analizės rezultatus gali parinkti geriausius ir pagal tinkamą paskirtį filtrus namui su 1 ar 50 vartotojų. Todėl susipažinti su siūlomų filtrų namui populiarumu yra naudinga besidomintiems informacija.

  • Vandens filtravimo sistemos pirminiam vandens filtravimui yra saugumo garantas namui, kad į jo vandens sistemą nepateks smėlis, rūdys, dumblas, tirpios ar netirpios medžiagų dalelės. Mechaniniai filtrai garantuos tolimesnį sklandų vandens filtravimo procesą name;
  • Nugeležinimui skirtos ir rekomenduojamos Pureaquafilter.lt sistemos namui garantuos švarų, natūralaus kvapo ir skonio vandenį. Vandens filtravimo sistemos namui yra montuojamos vandenyje fiksuojant didelį geležies ir sieros vandenilio kiekį. Geležis nuspalvina vandenį ir suteikia nemalonų geležies skonį, o sieros vandenilis sukelia šleikštulį daugeliui, nes smirda sugedusiais kiaušiniais. Nugeležinimo filtrai iš Pureaquafilter.lt bus parinkti pagal vandens naudojimo našumą namuose. Namui filtrai gali būti prijungiami prie įvado lauke arba namuose, jei yra numatytos saugojimo ir naudojimo patalpos;
  • Kietas vanduo iš vandens šaltinio sukelia pavojų ne tik gyventojų sveikatai, kiek buitinei technikai. Dažnai apkalkėjantys kaitinimo elementai veda prie dažnų gedimų. Prietaisai name, kurie genda dažniausiai yra vandens šildymo boileriai, skalbimo mašinos, indaplovės, kavos aparatai, vandens kaitinimo virduliai ir kt. Vandens minkštinimo filtrai namui tarnauja kaip apsauga nuo didelių ir dažnų kalkių nuosėdų. Pasitarę dėl našumo su Pureaquafilter.lt meistrais išsirinksite geriausius filtrus ir savo namui.

Taigi, kokybiška nauda ir namui skirti filtrai yra neatsiejama. Belieka tik išanalizuoti vandens kokybę bei sudėtį ir priimti sprendimus dėl filtrų namui būtinybės.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Straipsniu rasymas ir talpinimas

About the author