Vietų klausimas vaikų darželyje Vilniuje dar nėra išspręstas

Nors rinkimai ant nosies, vietų Vilniaus vaikų darželiuose klausimas nėra išspręstas. Tai nereiškia, kad visas bėdas verta suversti sostinės miesto savivaldybei. Nereikia pamiršti, kad į Vilnių persikrausto lietuviai ir iš rajonų, kai kurie turi ir mažų vaikų. Todėl taip greitai išspręsti tokio poreikio neįmanoma fiziškai. Toks poreikis bus visada.

Vietų klausimas vaikų darželyje

privatus darželis

Nors atsikrausčius į Vilnių gyventi ir dirbti atsiranda poreikis vesti vaikus į darželį, laimė nusišypso ne visiems. Naudinga žinoti, kad nuomos sutartis taip pat galioja gyvenamosios vietos nustatymui prieš pateikiant prašymą į netoliese esantį darželį. Deja, bet privilegijų tokios šeimos neturi. Prioritetas yra teikiamas vietiniams gyventojams, todėl vaikų klausimas vaikų darželyje visada bus aktualus.

Privatūs darželiai gelbėja

Vietų darželiuose trūkumas kelia sunkumų ne tik atvykstantiems į Vilnių gyventi bei dirbti. Gyvenamosios vietos pakeitimas taip pat gali tapti tikru iššūkiu tėvams, jei šie, tikėdamiesi darželio arčiau namų, vaiką išregistravo iš ankstesnio. Todėl, prieš dedant tokį žingsnį visada svarbu pasverti už ir prieš. Na, o tėvus patekusius į tokią nepavydėtiną situaciją gelbėja privatūs darželiai. Vienas iš jų randasi Žvėryno mikrorajone. Vaikystestakas.lt vadinasi jų puslapis. Šis darželis yra padėjęs ne vienai vilniečių ir į sostinę atvykusiai šeimai.

Vaikų darželis Vaikystestakas.lt

vietų klausimas

Privatus darzelis Vilniuje yra įsikūręs keliose vietose, veikia net trys darželiai pagal skirtingas vaikų amžiaus grupes. Tai labai patogioje vietoje esantis darželis, kuris orientuotas ne į tėvų poreikius, bet jų vaikų. Vaikystestakas.lt į darželį priima bet kuriuo metų laiku. Todėl tėveliams, kurie atvyko į Vilnių ar pakeitė gyvenamąją vietą arčiau Žvėryno mikrorajono. Kodėl gi neleidus vaiko į šiuolaikiškas metodikas vaikų ugdymui naudojantį darželį?

Vaikystestakas.lt lankstumas

privatus vaikų darželis vilniuje

Mūsų vaikučių ugdymu besirūpinantis privatus darželis „Vaikystės takas” yra lankstus kiekvienai šeimai. Štai keli argumentai patvirtinantys tai:

  • Jau minėta, kad darželis vaikus priima bet kurį metų laikotarpį;
  • Vaikus darželyje galima palikti tiek vienai valandai, tiek visai dienai;
  • Šiuolaikiškos erdvės vaikų ugdymui;
  • Naujausia metodika;
  • Vaikų pasivaikščiojimams – visas parkas;
  • „Vaikystės takas” siūlo ir mėnesines kompensacijas, kurios siekia net iki 100 eurų;
  • susipažinimui su darželiu, vaikams yra leidžiama šiek tiek pabūti darželyje, susipažinti su juo;
  • Darželis „Vaikystės takas” visada patars kaip elgtis ir kaip geriau Jūsų vaikams.

 

Taigi, vietų klausimas vaikų darželiuose Vilniuje nėra toks opus. Jei ieškote vaikų darželio Žvėryno mikrorajone Vilniuje, pasirinkę privatų darželį „Vaikystės takas” – neapsiriksite. Tik sprendimus priimkite ne savo naudai, bet vaikų 🙂

About the author