Taupiems vartotojams – pusmetiniai kontaktiniai lęšiai

Taupiems vartotojams. Jokia paslaptis, kad kontaktiniai lęšiai palengvina mūsų gyvenimą. Pakeičia akinius ten, kur jie galėtų sukelti nemažai trukdžių dirbant, sportuojant ar aktyviai poilsiaujant. Tad taupiems vartotojams Savilesiai.lt turi itin gerus pasiūlymus – pusmetinius lęšius.

Taupiems vartotojams

taupiems vartotojams

Kaip žinia, kontaktiniai lęšiai yra skirti įvairių regos sutrikimų korekcijai. Todėl Savilesiai.lt specialistai yra pasirengę padėti kiekvienam, kuriam kyla klausimų įsigyjant kontaktinius lęšius. Savilesiai.lt kontaktiniai lęšiai yra skirtingų rūšių bei naudojimo trukmės, todėl su jais naudinga susipažinti, kad įsirinktumėte sau geriausius.

  • Vienadieniai lęšiai;
  • Dviejų savaičių lęšiai;
  • Mėnesiniai lęšiai;
  • Taupiems vartotojams Savilesiai.lt siūlo įsigyti lęšius, kuriuos galima nešioti nuo 3 iki 6 mėnesių. Dar kitaip jie vadinami pusmetiniais lęšiais.

Pusmetiniai kontaktiniai lęšiai

Pusei metų skirtus nešiojimui lęšius renkasi nebūtinai taupūs vartotojai. Yra žmonių grupė, kuriems tiesiog patinka įsigytus lęšius nešioti ilgiau, nei vargti juos keičiant kasdien. Tačiau tai nereiškia, kad Savilesiai.lt pusmetiniai lęšiai nėra išimami visą šį laikotarpį. Paravimo specialistai rekomenduoja prieš perkant lęšius pusmečiui pasidomėti ir jų naudojimo instrukcijomis. Vieni lęšiai gali būti nešiojami per dieną apie 10 valandų, kiti trumpiau arba ilgiau. Bet pasiklydusiems vartotojams prieš norint įsigyti pusmetinius lęšius Savilesiai.lt pardavimo specialistai pakonsultuos ir patars, kurie yra geresni ir patogesni būtent Jūsų akims.

Pusmetinių kontaktinių lęšių priežiūra

Pusmetiniai lęšiai iš Savilesiai.lt nėra nešiojami ištisus mėnesius. Dėl suprantamos higienos palaikymo juos yra rekomenduojama prižiūrėti. Tam yra skirtos įvairios priemonės, kurias gali rekomenduoti įsigyti lęšius perkant Savilesiai.lt pardavimo specialistai. Tačiau pusmetinių lęšių priežiūra nėra kitokia nei kitos rūšies linzių. Tereikia tik laikytis gamintojo rekomendacijų  nešioti per diena tik atitinką bei nurodytą laiko tarpą. Taip išsaugosite lęšius, todėl galėsite pasinaudoti galimybe juos naudoti ilgą laiko tarpą, net iki 6 mėnesių.

Specialistų rekomendacijos

Greičiausiai suprantate, kad tik panorę įsigyti tokius lęšius vien tik noro nepakaks. Teks apsilankyti pas akių gydytoją konsultacijai, išsakyti savo norus, pasitikrinti akis ir apie jas sužinoti visą informaciją. Tik žinodami savo akių regos stiprumą ar sumažėjimą, diametrą savarankiškai galėsite išsirinkti sau tinkamiausius pusmetinius lęšius.

Žinant akių parametrus nesudėtingai kontaktinius lęšius įsigysite ir internetu. Kaip jau supratote, apsilankę Savilesiai.lt ir pasikonsultavę nesudėtingai rasite tokius lęšius pusmečiui, kurių ir tikėjotės.

Jei turite kitokių poreikių terminui, galite pasidomėti ir kitomis rūšimis.

UAB Vilspekas

Tel. +370 5 2311033

Mob. tel. +37062063579

El. paštas: info@savilesiai.lt

Adresas: Račių g. 6A-101, LT-03156 Vilnius

Darbo laikas: I-V 09:00-17:00, VI-VII nedirba.

 

About the author